Dom Aktualności

Ostatnie aranżacje wystawy Liliwise

Orzecznictwo
dobra jakość Blokada drzwi odcisków palców na sprzedaż
dobra jakość Blokada drzwi odcisków palców na sprzedaż
Opinie klientów
Dziękujemy za wsparcie w projektowaniu i doświadczeniu Udostępnione. Z twoją pomocą zaoszczędź nie tylko za opłatą, ale także spełnij naszą satysfakcję.

—— Praveen Nobuhle

Doskonały! Produkt jest bardzo ładny, a sprzedawca jest profesjonalny

—— Pan Juan Gil

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Ostatnie aranżacje wystawy Liliwise
Ostatnie aranżacje wystawy Liliwise
Szanowni Państwo,
To jest zaproszenie od Liliwise. Będziemy uczestniczyć w targach HK, CHINA CANTON FAIR i BATIMAT FRANCE, wiodącej światowej konwencji. Serdecznie zapraszamy Ciebie i przedstawicieli Twojej firmy do odwiedzenia naszego stoiska. Załącznik stanowi nasz harmonogram wystawy.

Jesteśmy jednym z największych producentów inteligentnych zamków do drzwi od lat z Guangzhou w Chinach. Nasz asortyment jest następujący: inteligentny zamek drzwi, zamki drzwi odcisków palców, zamki drzwi przednich; Blokada drzwi Bluetooth; Zamki do drzwi hotelowych; Cyfrowe zamki do drzwi; Zamki do drzwi szafek; Elektroniczne zamki do drzwi itp. Nasza firma tworzy silny zespół badawczo-rozwojowy i poświęcamy energię na opracowywanie wysokiej jakości, nowych patentów i najbardziej opłacalnych produktów. Posiadamy certyfikaty takie jak CE RoSH FCC ISO9001 i nasze niezwykłe inteligentne zamki są bardzo popularne w USA, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Indiach, Brazylii, Australii, o pięknym wyglądzie, łatwym montażu, długoterminowej gwarancji. Zawsze będziemy próbować każdy wysiłek, aby stworzyć inteligentną i bezpieczną przestrzeń o wysokiej jakości, aby zwrócić zaufanie i wsparcie naszego klienta. Naszą misją jest pomaganie klientom w promowaniu wartości i realizacji marzeń. Oczekujemy nawiązania długoterminowych i dobrych relacji biznesowych z Twoją firmą w najbliższej przyszłości. Z przyjemnością spotkamy się na wystawie, abyśmy mogli przedstawić nasze produkty. Możesz znaleźć coś spełniającego twoje potrzeby.

Jeśli masz jakieś pytania lub zapytania, nie wahaj się ze mną skontaktować. Nie możemy się doczekać, aby cię tam zobaczyć i wymienić nasze opinie.

Pozdrowienia,
Liliwise

Pub Czas : 2019-09-29 10:40:52 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Guangzhou Light Source Electronics Technology Limited

Osoba kontaktowa: Mr. Daniel

Tel: +8613533019875

Faks: 86-020-38466290

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)