Dom

Guangzhou Light Source Electronics Technology Limited

Profil firmy
O Liliwise

Jesteśmy jednym z największych producentów inteligentnych zamków do drzwi od lat z Guangzhou w Chinach. Nasz asortyment jest następujący: Zamki do drzwi WiFi / Bluetooth APP; Zamki do odcisków palców; Zamki do drzwi; Zamki do drzwi hotelowych ; Cyfrowe zamki do drzwi; Elektroniczne zamki do drzwi; Zamki do drzwi RIM i tak dalej. Tworzymy silny zespół badawczo-rozwojowy i poświęcamy energię na opracowywanie wysokiej jakości, nowych patentów i najbardziej opłacalnych produktów. Posiadamy certyfikaty takie jak CE RoSH FCC ISO9001.

Bierzemy udział w wystawach na całym świecie i staramy się dostarczać nasze doskonałe produkty inteligentnym rodzinom na całym świecie. Do tej pory nasze niezwykłe inteligentne zamki są bardzo popularne w USA, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Indiach, Brazylii, Australii, z pięknym wyglądem, łatwo - zmontowany projekt, długoterminowa gwarancja. Zawsze dołożymy wszelkich starań, aby stworzyć inteligentną i bezpieczną przestrzeń o wysokiej jakości, aby zwrócić zaufanie i wsparcie naszego klienta. Naszą misją jest pomaganie klientom w promowaniu wartości i realizacji marzeń.

Zobacz więcej O nas
nasza firma

1. Wprowadzenie do firmy

Nasza firma znajduje się w Guangzhou w Chinach. Jesteśmy jednym z największych producentów inteligentnych zamków w Chinach. Nasza firma została założona w 2012 roku, po latach rozwoju stała się kolekcją badań i rozwoju, produkcji i sprzedaży jako jedna z dużych firma inteligentnego zamka.

Naszymi głównymi produktami są: inteligentny zamek drzwi, inteligentny szklany zamek drzwi, inteligentny aluminiowy zamek drzwi, zamek hotelowy, zamek apartamentowy itp. Różnorodność produktów jest kompletna, preferencyjna cena, otrzymuje świat w każdym miejscu ulubionym przez klienta. Nasze produkty są eksportowane do Azji Południowo-Wschodniej, Europy, Ameryki Północnej, Ameryki Południowej, Bliskiego Wschodu i innych miejsc.

2. Historia naszej firmy:

W 2012 r .: powstała firma i fabryka.

W 2013 r .: utworzono Dział Projektów i Projektowania.

W 2014 roku: powstała fabryka PCB.

W 2016 r .: utworzono Dział handlu elektronicznego.

W 2017 r .: utworzono Dział Badań i Rozwoju Samrt Home.

<-Video Images->
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

marki : LILIWISE

Ilość pracowników : 300~500

Coroczne wyprzedaże : $5 Million-US$10 Million

Rok założenia : 2014

pc Export : 80% - 90%

Main products: Fingerprint Door Locks,Face Door Locks,Bluetooth Lock,Hotel Door Locks,Digital Door Locks

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

dobra jakość Blokada drzwi odcisków palców na sprzedaż dobra jakość Blokada drzwi odcisków palców na sprzedaż dobra jakość Blokada drzwi odcisków palców na sprzedaż dobra jakość Blokada drzwi odcisków palców na sprzedaż