Dom

Guangzhou Light Source Electronics Technology Limited Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
dobra jakość Blokada drzwi odcisków palców na sprzedaż
dobra jakość Blokada drzwi odcisków palców na sprzedaż
Opinie klientów
Dziękujemy za wsparcie w projektowaniu i doświadczeniu Udostępnione. Z twoją pomocą zaoszczędź nie tylko za opłatą, ale także spełnij naszą satysfakcję.

—— Praveen Nobuhle

Doskonały! Produkt jest bardzo ładny, a sprzedawca jest profesjonalny

—— Pan Juan Gil

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna

  Wycieczka po fabryce

  Jesteśmy jednym z największych producentów inteligentnych drzwi od 10 lat; Posiadamy 2 fabryki do wspierania biznesu inteligentnych zamków do drzwi; Stworzyliśmy silny zespół badawczo-rozwojowy; Jesteśmy jednym z największych producentów inteligentnych zamków do drzwi od Kantonu , Chiny. Nasz asortyment jest następujący: inteligentny zamek drzwi, zamki drzwi odcisków palców; zamki drzwi przednich; Blokada Bluetooth; Zamki HotelDoor; Cyfrowe zamki do drzwi; Zamki do szaf; Elektroniczne zamki do drzwi. Nasza firma tworzy silny zespół badawczo-rozwojowy i poświęcamy energię na opracowywanie wysokiej jakości, nowych patentów i najbardziej opłacalnych produktów.

  Nasze niezwykłe inteligentne zamki są bardzo popularne w USA, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Indiach, Brazylii, Australii, z pięknym wyglądem, łatwym w montażu designem, długoterminową gwarancją.

  Zawsze dołożymy wszelkich starań, aby stworzyć inteligentną i bezpieczną przestrzeń o wysokiej jakości, aby zwrócić zaufanie i wsparcie naszych klientów. Naszą misją jest pomaganie klientom w promowaniu wartości i realizacji marzeń.

  Nasze produkty są objęte certyfikacją CE / RoHS / FCC; Posiadamy 2 fabryki do obsługi inteligentnego zamka do drzwi: Fabryka przeznaczona jest do projektowania i montażu zamków: projektowania wyglądu zamków, konstrukcji wsporników zamków, montażu zamków. B Factory jest przeznaczona do projektowania inteligentnych domów i produkcji płytek drukowanych. Poświęcamy wysokiej jakości inteligentnym produktom wyprodukowanym w Chinach. Poświęcamy wysoką wycenę pracowników.

      

  W magazynie fabryki specjalizujemy się w przechowywaniu wielu wysokiej jakości akcesoriów w branży inteligentnego domu.

  Działanie na linii montażowej, aby zapewnić zdolność produkcyjną 8000 jednostek miesięcznie.

 • OEM / ODM
  OEM / ODM

  Przy dużych zamówieniach: Posiadamy zaawansowany sprzęt produkcyjny i doskonały zespół badawczo-rozwojowy do projektowania i wytwarzania różnych produktów zgodnie z różnymi wymaganiami rynkowymi klientów.

  W przypadku małych zamówień: Świadczymy również lekkie usługi dostosowywania. Możemy dodać Twoje logo do naszych produktów, zaprojektować i wykonać dla Ciebie paczkę i instrukcje. Możemy również zrobić dla Ciebie zdjęcia i filmy promocyjne produktu.

  Jako partner LILIWISE zyskujesz nie tylko obsługę produktów, ale także pełne wsparcie ze wszystkich działów naszej firmy, aby pomóc Ci rozpocząć działalność z inteligentnymi produktami przy najniższych kosztach.

 • R & D
  Nasza firma zbudowała silny zespół badawczo-rozwojowy i poświęciła energię na rozwój wysokiej jakości, nowe patenty i najbardziej opłacalne produkty. Nasze produkty są kwanlowane certyfikatem CE / RoHS / FCC / ISO9001.

Szczegóły kontaktu
Guangzhou Light Source Electronics Technology Limited

Osoba kontaktowa: Mr. Daniel

Tel: +8613533019875

Faks: 86-020-38466290

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)